15 серпня стартує освітньо-дослідницький проект “Велике місто, маленьке місто”. На відкритті всі охочі мають можливість познайомитись з організаторками ініціативи Дитячі географії, послухати про кожну з частин проекту та дізнатись про плани та перспективи попереду.
Координаторка проекту “Дитячі географії”, Галина Сухомудь розповість про дослідження міста з позиції дитини, практики залучення дітей до містопланування, та чому в своїх уявленнях про місто дружнє до дітей ми не маємо обмежуватись дитячими майданчиками.
На завершення, відбудеться дискусія за участі Сергія Алещенка, консультанта по впровадженню ініціативи UNICEF “Місто, дружнє до дитини” в містах України, Анни Пашинської, представниці міжнародного архітектурного конкурсу “Місто, дружнє до дітей” (“Тепле місто”, Івано-Франківськ). Учасники дискусії поділяться досвідом, і спільно з ними ми спробуємо знайти відповідь на питання “Яким має бути місто, дружнє до дітей?”.
“Дитячі географії” традиційно пригощають лимонадом.
Протягом наступного тижня в арт-проторі PORT відбудуться публічні лекції.
Розклад подій
15.08
16:00 Відкриття проекту
17:00 “Не дитячим майдачиком єдиним: дослідження міста та містопланування разом з дітьми” Галина Сухомудь, координаторка “Дитячі географії”.
18:00 Дискусія “Місто, дружнє до дитини: світова практика та досвід впровадження в українських містах (Суми, Вінниця, Івано-Франківськ)”. Модерує: Юлія Попова – координаторка програми «Сприяння демократії» Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.
16.08 / 19:00 “У Москву чи за сонцем? Простори та подорожі в радянському дитячому кіно”, Анна Погрібна, ЦСМ, Київ
17.08 / 19:00 “Діти та архітектура сучасного міста”, Оксана Юрчишин, Львів
18.08 / 19:00 “Практика ранньої архітектурної освіти”, Критичне мислення, Харків
20.08 / 19:00 “Урбанфемінізм: пригоди жінки в місті”, Уляна Биченкова, Харків-Москва
28.08 / 18:00 Закриття проекту. Презентація напрацювань учасників та учасниць
Місце: Арт-простір PORT Адреса: вул.Набережно-Хрещатицька, 10 Дата: 15-28 серпня Вартість: Безкоштовно
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24991 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті