Урбаністичний воркшоп у Бердичеві

Дата публікації: 18.8.2015 Розділ: Дозвілля

В рамках стратегії розвитку креативних індустрій в малих містах Конгрес культурних активістів організовує воркшоп в місті Бердичіві.

Метою воркшопу є:

розбудова активної громади;

розробка довгострокової стратегії розвитку Бердичіва спільно з громадою;

створення культурного простору спільними зусиллями.

Що буде на воркшопі?

Стратегія буде спрямована на вирішення викликів, притаманних маленьким містам України. А саме  на створення креативних індустрій, створення культурних центрів, актуалізацію проблем енергозбереження та екології, створення культурного інформаційного простору, перетворення маленького середньостатистичного міста з пострадянського до нового, орієнтованого на культурні індустрії. Стратегія та проекти, розроблені підчас воркшопу можуть втілені в подальших міських програмах розвитку на законодавчому рівні.

Чому Бердичів?

Тому що це місто з надзвичайним культурним потенціалом, у який ми віримо. Ніде інде ви не побачите такої еклектики релігійних світоглядів та культурних пластів. Це місто з нетиповою культурною різноманітністю. Місто єврейської мудрості та теософських суперечок хасидів та митнагдім. Місто, яке мало свою біржу, декілька десятків ремісничих цехів та 4000 майстерень. Місто, яке 50 років було банкіром Російської імперії, монополістом виробництва тканини та проводило 10 міжнародних ярмарків на рік.

Місто 80 синагог, православних церков та католицького символу віри – Богородиці Бердичівської. Місто монополістських війн ремісничних цехів та залізничних магнатів парового віку. Центр автоосблуговоючої промисловості України 2000-х. Місто, де за один день будуються вело-доріжки. Місто натхнення Оноре де Бальзака, Шолом Алейхема, Джозефа Конрада та Нечуй-Левицького. Це місто Бердичів.

Більше про воркшоп читайте за посиланням.

Розклад воркшопу дивіться тут.

Критерії відбору учасників та вимогу до результатів дослідження можна прочитати отут.

А записатись для участі у воркшопі можна за цим посиланням.


Місце: м. Бердичів, арт-студія Ризома

Адреса: вул. Червона, 67

Дата: 5-6 вересня

Вартість: 100 гривень


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!