Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Член стратегічної групи Львова, громадський активіст та інвестор Ілля Кенігштейн оголосив про створення комплекси «Креативний квартал». Про це він пише на своїй сторінці у Фейсбуці.
«Ми з партнерами хочемо створити у Львові проект «Креативний Квартал». Це комплекс загальним розміром більше 15,000 кв м (включаючи зовнішні території), з антікафе, коворкінгом, стартап-боксами, залами для майстер-класів та івентів, хакер-спейсом, творчими майстернями, центром розвитку дітей, мейкер-спейсом, експеріментаріумом, переговорними кімнатами, цифровою лабораторією, стартап-банком, поштовим відділенням, амфітеатром, еко-парком, парковкою і іншими об’єктами інфраструктури. Наші партнери – глобальні інноваційні компанії, такі як Microsoft, Intel, Ericsson, HP, Cisco, Schneider Electric і багато інших».
За словами Кенігштейна, концепція проекту – місце зустрічі, спільної роботи та розвитку представників технологічної та креативної спільнот, а також підприємців, або тих, хто бажаює ними стати. А також їхніх дітей. Мета проекту – створити яскравий культурно-інноваційний хаб з цілим діапазоном освітніх і розвиваючих проектів, заснованих на парадигмі нової філософії креативного підприємництва та smart-відпочинку. Завдання проекту – сприяти трансформації Львова в центр креативного підприємництва.
Автори позиціноють «Креативний квартал», як великий інвестиційний проект в галузі соціального бізнесу. Поки що не вирішено остаточно, де саме буде створений «Креативний Квартал». Безумовно це має бути місце, що підпадає під критерії міського кварталу. З іншого боку у цього місця повинен бути сильний магнетизм, атмосферність та історія. На думку Кенігштейна, одним з таких місць є Трамвайне Депо, що знаходиться на перехресті вулиць Сахарова і Вітовського. У 1893 році віденська фірма “Siemens & Halske”, вигравши тендер, почала будувати лінії електричного трамвая, депо і електростанції. Депо – видатна інженерна споруда, пам’ятник технічної архітектури. Це було перше депо електричного трамвая у Львові, що носило назву “Електростанція Едісона”.
Трамвайне Депо перебуває у жахливому стані. Для реставрації ангарів потрібні величезні гроші, яких в ЛКП “Львівелектротранс” немає. Також, в ході перевірок, ми виявили, що в одному з ангарів вже 11 років обіцяють відкрити “музей історії техніки”.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті