Студенти CANactions School презентують результати воркшопу на арт-заводі ПЛАТФОРМА

Дата публікації: 29.9.2015 Розділ: Дозвілля

Третього жовтня студенти CANactions School for Urban Studies презентують результати воркошопу за участю німецького урбаніста та архітектора Томаса Штельмаха, який відбудеться на території арт-заводу ПЛАТФОРМА.

cover

Архітектурне бюро Томаса TSPA працювало над проектом Берлінської центральної державної бібліотеки, займалося планом розвитку Рурського регіону у Німеччині, проектом з покращення міського  середовища північно-східного Парижа. Одним з зацікавлень Томаса також є сталий розвиток міста, яке сформувалося у його консультативній діяльності у рамках Програми  ООН з населеними пунктами UN-Habitat.

Під керівництвом німецького колеги протягом тижня студенти Школи CANactions будуть займатися розробкою бачення стратегічного розвитку території на прикладі арт-заводу ПЛАТФОРМА.

Учасники воркшопа вивчатимуть території арт-кластера і розроблятимуть практичні плани з трансформації будівель, організації публічного простору та навігації. У результаті буде представлено аналіз інфраструктури арт-заводу ПЛАТФОРМА, бачення подальшого розвитку території, а також стратегічні етапи реалізації програми.

Вхід вільний за попередньої реєстрацією за посиланням.


Місце: арт-завод ПЛАТФОРМА

Адреса: вул. Біломорська,1

Дата: 3 жовтня

Час: 16:00

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!