Вільна школа підприємництва у Києві

Дата публікації: 29.9.2015 Розділ: Дозвілля

Засновники і керівники The Burger, The Cake, Oh My Look, ресторанів ‘Желток’ і ‘Банка’, кав’ярні Чашка Espresso Bar, фестивалів don’t Take Fake та The New Old, IT компаній та інтернет магазинів в новій освітній програмі Вільної школи підприємництва.

Осінній курс зі створення та управління власним бізнесом триватиме з 15 до 18 жовтня 2015 року у Києві. Програма присвячена вивченню успішного досвіду діючих бізнесів, пошуку вільних ринкових ніш з метою створити власну справу.

Якщо ви бажаєте відкрити кафе або ресторан, IT компанію, інтернет магазин, доставку їжі, домашнє виробництво, успішний фестиваль, агенцію та розвити цей бізнес – вам буде цікава нова програма.

Графік: 4 дні занять з 9.00 до 21.00, більш ніж 30 практичних лекцій і майстеркласів. Без вікових і професійних обмежень.

Курс доповнений заняттями на теми фінансів, податків, а також консультаціями з юристом.

У програмі проведуть майстеркласи Саша Дергоусова (Весільна агенція Саши Дергоусової), Лера Бородіна (Oh My Look), Юлія Щукіна (Digital October, startup ‘Продленка’), Микола Бєлоусов (Madrobots), виробник солодощів Олена Токар з LOL&POP та багато інших. Дивіться докладний розклад.

Випускники програми стажуватимуться в компаніях викладачів та відвідають освітню поїздку до Європейського Союзу, де познайомляться з виробництвом і компаніями найцікавіших підприємців.

Нова освітня програма Вільної школи підприємництва – освітній проект від команди Вільної школи журналістики та Вільної школи економіки. Вільна школа працює в Україні з 2010 року.

Контакти кураторів: 044 362 28 36, 067 508 68 58, 093 252 27 31, info@freeschool.org.ua

Веб-сайт Вільної школи підприємництва.

Дата: 15-18 жовтня

Час: З 9:00 до 21:00

Вартість: 1500 гривень


partners

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!