Кличко заявив, що звільнив головного архітектора Києва і двох його заступників

Дата публікації: 30.9.2015 Розділ: Новини

Київський міський голова Віталій Кличко заявив, що звільнив головного архітектора міста Сергія Целовальника.

Про це написали на сторінці у Фейсбуці «Кличко – мер». Крім того, Кличко заявив це публічно на камери. Прес-служба Департаменту архітектури та містобудування КМДА не коментує заяву міського голови.

547999

Сергій Целовальник займає посаду головного архітектора міста з 2010 року. Він наразі має двох заступників: першого заступника директора Департаменту – начальника управління регулювання забудови міста Куделіна Андрія Євгеновича та заступника директора Департаменту – начальника управління ландшафтної архітектури, комплексного благоустрою Захарченка Петра Антоновича. Також посаду в.о.заступника директора Департаменту – начальника служби містобудівного кадастру займає Анна Бондар.

На сайті «Української правди. Київ» пишуть, що у коментарі Кличка щодо звільнення Целовальника, який пізніше з’явився на сайті Кличка, уточнюється, що «давно стоїть питання про наведення ладу в сфері зовнішньої реклами та упорядкування ситуації з МАФами, але досі до кінця проблеми не вирішені».

Також Кличко поскаржився на засилля реклами та МАФів у Києві і додав, що такої її кількості він не бачив у жодному місті світу.

«Тому, за результатами незадовільної роботи за даний період, я ухвалив рішення звільнити головного архітектора і двох його заступників з займаних посад. Проведемо конкурс і візьмемо тих людей, які здатні навести лад у цій сфері і будуть працювати чесно та відповідально. А з очільниками управлінь будемо розбиратися окремо», – сказав Кличко.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!