Запропоновано три проекти розв’язок на Вокзальній площі

Дата публікації: 16.10.2015 Розділ: Новини

На сьогодні у Києві існує нагальна потреба у впорядкуванні руху транспорту на Вокзальній площі біля центрального входу до залізничного вокзалу. Зараз тут відсутня повноцінна транспортна інфраструктура – немає чіткої дорожньої розмітки, впорядкованих дорожніх знаків і паркоматів.

Screen-Shot-2015-10-16-at-11.35.05-AM

Тому Департамент транспортної інфраструктури ініціював обговорення цієї проблеми, учасники якого почали надавати можливі варіанти реконструкції Вокзальної площі. Після реконструкції в цьому місці будуть зони з обмеженим рухом, обладнані автоматичними шлагбаумами та пропускними пунктами, буде впроваджено автоматизовану систему обліку та контролю місць для стоянки, систему фото фіксації та відео фіксації, та влаштовано спеціальну транспортну дорожню розмітку.

Зараз до розгляду громадськості пропонується три проекти впорядкування транспортної розв’язки на Привокзальній площі. Один з проектів розроблений компанією А+S.

Усіх небайдужих киян запрошують взяти участь у обговоренні проектів транспортних розв’язок на сторінці у Facebook Департамента транспортної інфраструктури.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!