Українське стає модним. Для деяких споживачів фраза made in Ukraine є лакмусовим папірцем під час вибору товару. Запускаються проекти та відбуваються заходи, які популяризують вітчизняного виробника: made in Ukraine Юлії Савостіної, ярмарок «Всі свої», локальні барахолки, а також спеціалізовані сайти, на яких презентовані українські товари.
Вже звичний перелік зроблених в Україні речей: одягу, взуття, хенд-мейд декору поповнюють предмети дизайну. Відкриваються нові бари, кафе, кав’ярні й кондитерські, обставлені сучасними вітчизняними меблями, з цікавими інтер’єрними рішеннями українського виробництва. Можна сказати, що такі заклади слугують так званими виставковими центрами для відвідувачів, які хочуть й собі до дому схожі речі.
Зазвичай дизайнерські студії не лише розробляють унікальний авторський дизайн, а й використовують матеріали високої якості. У зв’язку з чим їхня продукція має порівняно високу вартість.
Пропонуємо варіанти, як можна обставити своє житло меблями українського виробництва.
Освітлення
SDVIG — український виробник сучасної фурнітури й аксесуарів, заснована Максимом Войтенко, який і розробляє дизайн.
Настільний світильник OVA зроблено з ясена, всередині — світлодіодна лампа Едісона, яка не нагрівається так сильно, як звичайні лампи і заощаджує електроенергію. Лампа була розроблена для конкурсу Formabilio, а зараз її можна придбати в онлайн-магазинах.
Вартість настільної лампи — 1700 грн ($75); ціна торшеру, розміром 40х40х150(h)см — 5000 грн ($220).
Дизайн-майстерня Levantin виготовляє меблі, освітлення і аксесуари для домівок. Команда дизайнерів прагне допомагати людям, які мають осмислений підхід до оформлення своїх домівок і не обмежують себе стандартним вибором форм.
FITMENTS («Арматура»)
Назва торшеру «Арматура» вказує на суть його дизайну, за допомогою якого не намагаються приховати металеву конструкцію і гострі кути, а навпаки, виставляють їх напоказ. За рахунок цього складається відчуття легкості. Вартість 3100 гривень. Висота — 1500; ширина — 400; глибина — 380.
Майстерня виготовляє під замовлення майже усі речі, представлені на сайті: полиці, світильники, торшери,
Торшер
Вартість 15 000 грн
Журнальні столики
Столик виготовлений дизайн-майстернею Levantin. Його назва означає «кругла споруда». Він виготовлений з тонкого пруту, тому конструкція візуально легка. Всередину можна поставити рослину чи невелике дерево. Вартість — 3640 грн.
ODSD2
ODESD2 — це абревіатура шести основоположних принципів архітектури, сформованих давньоримським архітектором Вітрувієм: Ordinatio — ордер, порядок, систематичність; Despositio — розташування, основа; Eurythmia — пропорції, композиція; Symmetria — антропоморфізм; Decor — декор, ордерна систематичність; Distributio — способи використання об’єкта економічно. Компанія заснована у 2012 році Святославом Зброєм і Дмитром Булгаковим, які почали розробляти й проектувати об’єкти, налаштовувати виробничі взаємини, виготовляти прототипи і випускати об’єкти в серію ще навчаючись на третьому курсі Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.
Столик виготовлено з шпонованої дубом фанери та сталі. Висота — 400 м, ширина — 1000 мм, довжина — 1500 мм. Вартість: 8040 грн.
DRØMMEL UKRAINE
Український виробник меблів із сосни й сталі. Меблі виготовляють у приватні будинки чи квартири, так і у громадські місця (кафе чи школи).
Наявний у різних комбінаціях кольорів: чорний/білий метал, дерево: сосна чи горіх. Вартість 2300 грн. Розмір: 1000 мм. х 600 мм. х 780 мм.
Стільці
Сидіння та спинка зроблені з ясена. Дерев’яні частини стільця виготовлено з масиву найвищого сорту. Форма спроектована так, аби якнайкраще відповідати контурам тіла. Завдяки спеціальним кутам нахилу спинки та сидіння сидіти буде навдивовижу зручно.
Крісло доступне у п’яти кольорах. Розраховане на людей, які цінують зручну посадку. Вартість — 1800 грн.
Майстерня Object No спеціалізується на виготовленні мінімалістичних, функціональних та дружніх до навколишнього середовища меблів.
Табурет зроблений з фанери та сталю. Висота — 550 мм; сидіння — 300х450 мм.
Вартість 2600 грн.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті