Незабаром стартує TripAdvisor Україна

Дата публікації: 9.11.2015 Розділ: Новини

Незабаром стартує TripAdvisor Україна. Сайт-помічник мандрівника отримав домен .UA, який раніше належав кіберсквотерам, і відтепер розпочне працювати на українському ринку українською мовою, повідомляє AIN.ua.

Screen-Shot-2015-11-09-at-3.49.08-PM

За словами начальника відділу туризму Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Івана Ліптуги, раніше TripAdvisor співпрацював з асоціацією «Туризм Одеси», кожного року обираючи ТОП-10 готелів й ресторанів. Днями ж українська сторона провела у лондонському офісі перші переговори щодо того, аби розширити партнерство на всю Україну. Згідно зі словами Ліптуги, це дозволить збирати й аналізувати дані з ресурсу TripAdvisor, а також інтегрувати різноманітні інструменти сервісу у національний туристичний портал, а також отримувати об’єктивну оцінку рейтингу туристичної сфери в Україні.

На думку експертів, поки що сайт TripAdvisor використовують небагато українців, через мовний бар’єр. Але запуск сервісу українською має виправити ситуацію.

Домен tripadvisor.ua раніше належав харків’янці Олені Савченко, але компанія звернулася у суд і почала вимагати від Державних служби інтелектуальної власності анулювати свідоцтво про ТМ, видане українці. Згідно з рішенням Солом’янського суду Києва, сторони уклали мирову угоду: Trip Advisor LLC отримує права на домен верхнього рівня, а Савченко — $2000 компенсації.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!