Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

«Принтер навпаки» переробляє використаний папір з чорнилами на нові аркуші. Називається пристрій Paper Lab.

paperlab1-100631318-orig

Це, фактично, персональна фабрика з переробки офісного паперу, здатна створювати на основі паперових відходів чистий папір форматів А4 і А3. Так, користувач зможе не тільки вибрати розмір паперу, але і задавати його щільність і товщину. Швидкість видачі пристрою при наявності достатньої кількості вихідного матеріалу становить 14 аркушів А4 в хвилину (це приблизно 6 720 листів за робочий день).

Зазвичай в процесі виготовлення паперу використовується багато води – але в Epson удосконалили технологію таким чином, щоб PaperLab не потрібно було підключати до водопроводу. При цьому невелику кількість води все одно доведеться заливати в резервуар, наприклад, як у офісну еспресо-машину.

PaperLab шляхом процесу сухої переробки подрібнює використаний папір, потім за допомогою повітряних вихорів відокремлює чорнило від волокон, і після цього пресує матеріал у чисті аркуші. Подрібнення паперу до волокон також позбавляє необхідності в офісному шредері.

Відомо, що під час створення нових листів використовуються спеціальні реагенти (саме на них, швидше за все, і зароблятиме Epson) – при цьому користувачеві буде доступний вибір з декількох типів хімікатів, що дають різні результати.

Продажі Paper Lab розпочнуться у 2016 році в Японії.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button