На арт-заводі ПЛАТФОРМА відбудеться найбільший хакатон у східній Європі

Дата публікації: 8.12.2015 Розділ: Дозвілля

У грудні у креативному кластері арт-завод ПЛАТФОРМА відбудеться PROFFSTORE HACKATHON — найбільший безкоштовний хакатон у східній Європі.

Proffstore Hackathon проходитиме під девізом «FEEL FREEDOM». Організатори впевнені, що свобода реалізовувати свої божевільні та нестандартні ідеї — ключ до появи рішень здатних перевернути світ з ніг на голову.

Девіз визначив і формат цього хакатону. Найбільш волелюбний хакатон не матиме рамок і обмежень за тематикою, він буде безкоштовним, а найголовніше — він буде цікавим кожному гостеві, навіть якщо він не програміст. В рамках хакатону можна буде послухати гуру маркетингу, дизайну та розробки ІТ технологій.

11412176_858810830859776_6305571584638122028_n

Proffstore Hackathon збере розробників, дизайнерів, маркетологів і всі компанії, які прагнуть щось створювати та змінювати за допомогою новітніх IT рішень. Не менше ніж 1000 ініціативних професіоналів працюватимуть 24 години, аби видати абсолютно новий і небанальний продукт.

Proffstore Hackathon дасть можливість перевірити свою ідею на міцність, проявити себе в нестандартних умовах, познайомитися із цікавими людьми, знайти однодумців, створити команду, зробити те, що дійсно подобається і виграти цінні призи. Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися за посиланням. 

Proffstore – міжнародна фріланс-біржа. Місія проекту – створення професійної спільноти українських фрілансерів, здатної ефективно вирішувати проблеми, пов’язані з недостатнім розвитком ринку і відсутністю культури фрілансу в Україні.

Hackraft – організація, яка прагне створити майданчик для спілкування розробників, дизайнерів і всіх хто хоче долучиться до процесу створення нових продуктів вже сьогодні. Hackraft провів DOU Hackaton, який зібрав понад 1000 розробників і дизайнерів, а також SE2015 – найбільшу конференцію в Україні, яка об’єднала більше 4000 учасників. 

Хакатон (англ. Hackathon, від hack і marathon – марафон) – форум розробників, під час якого фахівці з різних областей розробки програмного забезпечення (програмісти, дизайнери, менеджери) спільно працюють над вирішенням певної проблеми.


Місце: арт-завод ПЛАТФОРМА

Адреса: вул. Біломорська,1

Дата: 12-13 грудня

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!