«Монстр на Подолі» залишився без оренди землі

Дата публікації: 17.12.2015 Розділ: Новини

Сьогодні на пленарному засіданні Київська міська рада відмовила ТОВ “Пателі Лізінг” у поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва житлово-офісного комплексу на вул. Нижній Вал, 27-29 у Подільському районі м. Києва.

Так, депутати прийняли рішення «Про врегулювання питань використання земельної ділянки по вул. Нижній Вал, 27-29 у Подільському районі м. Києва». Розробники проекту рішення, наголосили, що метою прийняття рішення є приведення в місячний термін об’єкту будівництва на Нижньому Валу, 27-29 у відповідність до вимог Архітектурно-планувального завдання, Історико-містобудівного обґрунтування та листа-погодження проектної документації на будівництво Головного управління містобудування архітектури та дизайну міського середовища.

11948052_865259146884149_580952633_n-1

Оригінальний проект

Також були прийняті пропозиції депутата Ольги Балицької, які формувалися як окремий проект рішення. Мова безпосередньо йшла про відмову о поновлені договору оренди ділянки ТОВ “Пателі Лізінг”. Строк договору оренди сплив 14 грудня 2015 року. “Поновлення договору призведе до того, що орендар, який протягом 10 років порушує умови договору оренди земельної ділянки, умови погодження проектної документації, вимоги щодо об’ємів будівництва та пайової участі ще п’ять років буде користуватись ділянкою для подальшого будівництва скандального об’єкту, що викликає значний спротив громади м. Києва та суперечить архітектурно-будівельному ансамблю історичного центру м. Києва”, – зазначила депутат Ольга Балицька. Мова йде про земельну ділянку площею 0,3549 га.

Депутати наполягають на тому, аби забудовник виконав всі заходи з приведення в місячний термін об’єкту будівництва на Нижньому Валу, 27-29 у відповідність до вимог.

Після того, як забудовник виконає вказані вимоги, депутати висловили готовність щодо поновлення договору оренди.

«Ми не можемо дозволити зухвале спотворення історичної частини нашого міста. Я сподіваюсь, що забудовник на Валах піде шляхом забудовника у Десятинному провулку та погодиться на добровільне приведення своєї будови до містобудівних умов. Є вимоги, згідно з якими висотність об’єктів будівництва в історичному ареалі не може перевищувати 27 метрів. Містобудівні умови в столиці мають і будуть дотримуватись», – наголосив Володимир Прокопів.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!