Взимку у Києві проведуть лекції та воркшопи на теми бізнесу, маркетингу та менеджменту

Дата публікації: 23.12.2015 Розділ: Дозвілля

Компанія IBS Education запрошує на Зимову школу IBS, яка пройде з 1 по 6 лютого.

В Києві все більше і більше з’являється курсів, тренінгів, освітніх проектів. Більшість з них схожі один на одного. Саме через таке розмаїття пропозицій слухачі стають все більш вибагливими до якості отриманого продукту. Компанія IBS Education вже має досвід проведення успішних освітніх проектів, але цього разу вона представляє дещо особливе – Зимову школу IBS. Унікальне поєднання воркшопів із провідними бізнес-тренерами по одному з трьох напрямків: маркетинг, менеджмент або бізнес. Лекції від відомих бізнесменів, маркетологів та менеджерів із кращих українських та міжнародних компаній, а також робота над власним проектом. Це, без перебільшення, унікальний за своєю суттю та форматом захід як для України, так і для Європи.

Page1

Протягом шести днів 75 учасників зі всієї України зможуть прослухати та познайомитись із 25 відомими спікерами. Це і Олександр Кардаков засновник та CEO Датагруп, і Руслан Крамаренко заступник голови КМДА (2010-2014), і Дмитро Мужук засновник смарт-кафе Bibliotech. Також спікерами на Зимовій школі будуть топ менеджмери Mondelez, Louis Dreyfus, EY, Colin’s, ATMASFERA, Bigggg Idea, Хмарочос, Inspired, Group DF, Zenith Optimedia, 3S Agency, Молочний Альянс, Колорис, Proffstore, Счастье Хаб, Hashtag, Web Face та багато інших.

Більш детально про Зимову Школу IBS Ви можете дізнатись, відвідавши сайт, а також слідкуючи за новорічними акціями та знижками у Facebook, Вконтакте та Instagramабо за телефонами:

063-128-50-11 Олександр

050-743-75-81 Анна

093-073-11-20 Ольга


Місце: Київський національний економічний університет

Адреса: вул. Мельникова,81

Дата: З 1 по 6 лютого 2016 року

Вартість: Від 1300 гривень


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!