На Бесарабці вимагають організувати додаткові наземні переходи

Дата публікації: 18.1.2016 Розділ: Новини

У сервісі петиції Київської міської ради з’явилась пропозиція організувати додатковий світлофор та наземний пішохідний перехід на Бесарабській площі. Підписати петицію можна за посиланням.

Запропонована схема організації руху виглядає так:

_6692945

Авторка петиції стверджує, що сьогодні існує проблема переходу пішоходів з тротуару непарного боку вулиці Хрещатик до майданчика перед центральним входом у Бесарабський ринок (перехід 1 на схемі). У години пік, згідно з підрахунками, понад 500 людей на годину переходять проїжджу частину у час, коли горить червоне світло для машин. Пішохідним маршрутом через підземні переходи користуються одиниці.

Водночас існує нерегульований пішохідний перехід біля бокового входу до Бесарабського ринку (перехід 2). Перехід набагато менш популярний, ніж стихійний перехід біля центрального входу. Окрім того, він розташований відразу за поворотом – водії мають обмежений огляд цього переходу через споруду Бесарабського ринку.

Ще одне місце неврегульованого переходу пішоходами проїжджої частини – біля заднього виходу з Бесарабського ринку (перехід 3), в місті примикання вулиці Круглоуніверситетської, тут відсутній облаштований пішохідний перехід.

Тому пропонується створити світлофор з пішохідним переходом у точці 1, закрити перехід у точці 2 та зробити “зебру” у точці 3. В результаті реалізації цієї реорганізації, пише авторка петиції, у центрі Києва буде поліпшено ситуацію з безпекою пішоходів, транспортною доступністю для людей з обмеженими можливостями відповідно до сучасних європейських підходів у містобудуванні та облаштуванні дорожньо-транспортної інфраструктури.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!