Влітку в Києві встановлять освітлення для пішохідних переходів

Дата публікації: 22.1.2016 Розділ: Новини

Вчора на засіданні транспортної комісії Київради була розглянута та підтримана петиція щодо освітлення пішохідних переходів уночі, повідомляється на сайті Київради.

перехід

Електронна петиція, що закликає освітити пішохідні переходи в темний час доби заради безпеки пішоходів, набрала 10 537 підписів та була розглянута постійною комісією Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами.

Як зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Олександр Козловський, з 4782 столичних переходів регулюються лише 3214. Більшість з них не є безпечними для користування в нічний час через відсутність освітлення.

За інформацією голови бюджетної комісії Київради Андрія Страннікова, гроші на освітлення переходів вже закладені в бюджет — ця сума становить 20 млн гривень. А всього за 2016-2018 роки на освітлення переходів планують витратити 51 мільйон гривень.

Міська влада вже розробляє алгоритм дій. Спершу КП “Київдорсервіс” спільно з КП “Київміськсвітло” визначать найбільш небезпечні переходи, щоб в першу чергу обладнати їх освітленням та сучасними знаками. В цей же час визначатиметься джерело живлення освітлення — сонячні батареї та підключення до електричної мережі КП “Київміськсвітло”.

Обладнання нерегульованих пішохідних переходів орієнтовно розпочнуть в червні-липні цього року.

Фото: Ілля Варламов

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!