На ВДНГ буде створено хаб Kyiv Smart City

Дата публікації: 23.1.2016 Розділ: Новини

Новий хаб розташовуватиметься у п’ятому павільйоні ВДНГ, пише на своїй сторінці у Facebook директор по розвитку столичного «Експоцентру України» Максим Яковер.

884572_1168346899861804_5562144057991343092_o[1]

Як повідомляється, хаб буде нести освітню функцію — там вікдриється школа SmartCity, що також виконуватиме роль експертного центру та центру розробок. Хаб буде створений для того, щоб «комплексно надихати і консолідувати лідерів та агентів змін, які, в результаті, розвиватимуть Київ та країну», пояснив Українській правді співкоординатор проекту Антон Мойсеєнко.

Територія ВДНГ була обрана майданчиком для Kyiv Smart City Hub саме через те, що зараз вона є однією з “точок змін”, що активно розвивається завдяки діяльності нової команди менеджерів.

Хаб буде не тільки поєднувати та «вирощувати» соціальний капітал, а й стане тестовим і демонстраційним майданчиком «Концепції Kyiv Smart City 2020», а також ідей та рішень для всіх зацікавлених українських міст. Серед основних напрямків діяльності Kyiv Smart City — школа, майданчик для проведення хакатонів, презентацій, круглих столів, місце комунікації між представниками міст, суспільства та компаній, що займаються смарт-сіті рішеннями, інформаційний та експертний центр, місце розробки інноваційних міських рішень силами активної громадськості та ІТ-спільноти, інкубатор міських сервісів та додатків, що працюють на основі відкритих даних.

Хаб створюється як неприбуткова організація за рахунок збору коштів, який здійснюється на платформі Indiegogo.

Фото: Максим Яковер, Лев Шевченко.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!