Комунальні послуги можна буде оплатити Карткою киянина

Дата публікації: 27.1.2016 Розділ: Новини

З лютого Карткою киянина можна буде оплатити комунальні послуги без комісії, повідомляється у Facebook.

1

Картка киянина – банківська карта, що також має функцію дисконтної карти, проїздного квитку, цифрової медичної карти. З лютого 2016 року завдяки ініціативі Kyiv Smart City до функціоналу картки буде додана можливість оплатити комунальні послуги без комісії. Здійснити це можна буде на сайті ГІОЦ (Головного інформаційно-обчислювального центру).

Картку киянина можна оформити у столичному Ощадбанку чи банку «Хрещатик». На сайті останнього стверджується, що це повнофункціональна платіжна картка міжнародної платіжної системи Visa International, яка діє на території України і за кордоном у будь-якій країні світу.

Користування Карткою киянина іншими особами заборонено –
 на зворотній стороні картки є інформація про держателя картки та його фотографія. У разі передачі Картки киянина третім особам вона може бути заблокована.

Існує декілька видів карти киянина: соціальна (для надання визначеним категоріям киян соціальної допомоги), зарплатна (надається працівникам бюджетної установи або комунального підприємства, які зареєстровані у Києві) та «Картка киянина для жителів столиці», якуможе оформити будь-який житель міста за індивідуальним зверненням до перерахованих вище банків.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!