В Києві прочитають курс лекцій з архітектури XX-XXI століть

Дата публікації: 27.1.2016 Розділ: Дозвілля

Гліб Ушаков прочитає 12 лекцій на тему архітектури XX століття і сучасної архітектури в Освітній станції 31В1.

8f6ee3a-760_450-08

Курс починається оглядом основних напрямів сучасної світової архітектури, з першої чверті ХХ ст. по сьогоднішній день. Будуть представлені роботи видатних архітекторів, які змінили вигляд світових міст. Окрема увага буде приділена визначним архітектурним ідеям, їхньому зародженню та формам здійснення. Лекції проілюстровані фотозображеннями видатних будівель, концептуальними проектами, портретами архітекторів та іншими наочними прикладами.

Гліб Ушаков висвітлить такі теми та питання, як форма в архітектурі, естетика природних конструкцій, деконтруктивізм та хай-тек в архітектурі, конфлікт модернізму та постмодернізму та ішні.

Набір в групу триватиме протягом курсу. Приєднатись до лекційної програми можна в будь-який час, обравши зручний абонемент. Тривалість лекції — дві години. Лекції проходитимуть щосереди о 19:00 з 3 лютого по 20 квітня.

Гліб Ушаков — кандидат архітектури за спеціальністю «Теорія архітектури», доцент Київського національного університету будівництва та архітектури, майже десять років працював архітектором КиївЗНДІЕП (Київського зонального науково-дослідного і проектного інституту по цивільному будівництву). Архітектор-дизайнер і вільний художник.

Фото: Platfor.ma, dkazpi.com


Місце: Освітня станція 31В1

Адреса: вул. Пушкінська, 31в1

Дата: з 3 лютого по 20 квітня

Вартість: Вартість абонемента на одну пробну лекцію — 250 грн, на шість лекцій — 1400 грн, на повний курс з 12 лекцій — 2700 грн. Про способи оплати можна дізнатися за посиланням, для реєстрації на курс потрібно перейти сюди


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!