Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Екологічна комісія Київради підтримала петицію щодо визнання долини русла річки Либідь зоною екологічного лиха, повідомляє офіційний сайт КМР.

0_cc533_56eb7597_XXL[1]

4 лютого на засіданні постійної комісії Київради з питань екологічної політики депутати підтримали петицію “Визнання долини русла річки Либідь зоною екологічного лиха та початок вживання невідкладних заходів із відновлення екосистеми річки Либідь та навколишньої території”, яка набрала понад 10 тисяч підписів.

Депутати екологічної комісії вирішили створити робочу групу, яка напрацює шляхи вирішення проблем, зазначених у петиції – зкидання до річки талого снігу і сміття, незаконних каналізаційних зливів, та впровадить нові рішення – перетворення долини річки на публічний простір, створення снігоплавильних станцій, які будуть обладнані фільтрами. Цими питаннями займуться КК «Київавтодор» та КП «Плесо». Також постійна комісія Київради з питань екологічної політики окремо звернеться до балансоутримувачів споруд, які знаходяться на березі річки Либідь щодо будівництва ними локальних очисних споруд.

Либідь – друга річка Києва після Дніпра. Її витік знаходиться в районі Відрадного парку, впадає в Дніпро вона неподалік Південного мосту. На межі XIX-XX століть у долині Либеді було прокладено залізницю, що сприяло розвитку промисловості і одночасному захаращенню пойми річки.

Раніше на березі Либеді облаштували громадський простір.

Також організація «Екоцентр» написала інтерактивну історію про річку Либідь.

Фото: artemco.livejournal.com

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button