Трамвай з’єднає райони Бруклін та Куінс у Нью-Йорку

Дата публікації: 8.2.2016 Розділ: Новини

У рамках програми оновлення набережних мер Нью-Йорка Білл де Блазіо пропонує з’єднати Бруклін і Куінс 26-кілометровою лінією трамваю вздовж річки Іст-Рівер, повідомляє Нью-Йорк Таймс.

Снимок

Лінія буде буде прокладена міськими вулицями. Трасування вздовж Іст-Рівер дозволить покращити транспортний зв’язок з частиною міста, що досі не мала швидкісного транспорту – це промислові центри Сансет-парка, Брукліна, верхів’я Асторії та Куінса. Зараз вони ізольовані навіть від розгалуженої мережі нью-йоркського метро.

Для де Блазіо, демократа, зосередженого на соціальних питаннях, побудова лінії трамваю – своєрідна демонстрація переходу міської політики від амбіціозного планування епохи Блумберга до більш наближенних до потреб людей проектів.

Ця лінія обійдеться місту в $2,5 мільярди, що, як завіряє міська влада, значно дешевше підземного метро. Але до реалізації ще далеко – будівництво має початися у 2019 році і завершиться приблизно у 2024.

Місто поступово змінює концепцію пересуваннь «до Манхеттену і назад». Через це Нью-Йорку потрібна нова система транспорту, не сконцентрована на поїздках виключно з околиць до центру. Цей маршрут, за словами заступника мера з питань житлово-економічного розвитку Алісії Глен, пропонує нове практиче рішення у той час, коли на міську інфраструктуру не вистачає федеральних коштів.

Середня швидкість на маршруті становитиме близько 20 км/год, що дозволить подолати відстань між Куінсом і Брукліном за 27 хвилин. Траса покриє місцевість з населенням приблизно у 45 тисяч чоловік.

Фото: Friends of the Brooklyn Queens Connector

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!