КП «Плесо» оприлюднило концепцію розвитку київських пляжів

Дата публікації: 10.2.2016 Розділ: Новини

В Києві будуть впроваджені сім кроків поліпшення пляжів для отримання європейської відзнаки якості пляжів «Блакитний прапор», стверджує комунальне підприємство.

DSC08978

Серед них – моніторинг якості води, підвищення безпеки, якісне прибирання зон відпочинку, створення вільного доступу для людей з інвалідністю, реалізація освітніх програм та роботи з благоустрою.

Зокрема, очистка води буде проводитися за сучасною технологією мікробіологічного тестування якості води Coliliert-18. Вона дозволяє отримати результати щодо забруднення вже через 18 годин після взяття проб, що в три рази швидше за стандартні лабораторні методи. Будуть підвищені заходи безпеки – кількість постів на пляжах збільшиться до 18, а рятувальників – до 80, що вдвічі більше за минулорічні показники. Також будуть проведені тренінги персоналу щодо безперешкодного доступу до води людям з інвалідністю на пляжах Гідропарку, заплановано придбання візків для купання.

Оновлення піску буде здійснено на чотирьох столичних пляжах – у Гідропарку (Передмістна слобідка, Дитячий) та на Оболоні (Наталка, Вербний). На останніх двох пляжах будуть облаштовані нові вбиральні.

Також в 2016 році буде подовжено підтримку безкоштовної програми «Школа літнього плавання», в рамках якої професійні тренери навчають юних відвідувачів пляжу «Дитячий» плаванню та безпеці на воді. На пляжах будуть встановлені нові навіси, функціонуватиме Wi-Fi та система радіоінформування.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!