Гігантська реклама на даху станції метро «Вокзальна» коштує 2900 гривень на місяць

Дата публікації: 15.2.2016 Розділ: Новини

Декілька днів тому на даху станції метро «Вокзальна» з’явилась рекламна конструкція площею 20,5 кв.м. Оператор реклами сплачує у міський бюджет 2937 грн за її експлуатацію.

Про це пише Директор КП «Київреклама» Наталія Гончарова у своєму акаунті на Facebook. Пані Наталя опублікувала документи, на підставі яких розміщено дану рекламу. Вони датовані 2013 та 2014 роком, а погодження видано терміном на 5 років, який закінчується у 2019 році.

Згідно переліку об’єктів культурної спадщини Солом’янського району, будівля станції метрополітену є ще й пам’яткою архітектури з 1986 року. Власник рекламної конструкції (ТОВ «ТІТАН МЕДІА») отримав погодження на її встановлення від чиновника Міністерства культури з припискою, що також потрібно отримати позитивний висновок у ДП «Укрметротунельпроект» щодо «позитивного сприйняття пасажирами емблеми метрополітену», а також погодження Управління культурної спадщини КМДА.

Чи є «позитивне сприйняття емблеми метрополітену» ви можете пересвідчитись на власні очі.

Screen-Shot-2016-02-15-at-4.31

Голова КП «Київреклама» обіцяє перевірити документи, на підставі яких розміщено рекламу. Раніше користувачі Facebook висміяли рекламу одного з українських інтернет-магазинів, жартуючи, що станція метро отримала нову назву.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
  • Alice Korzh

    какая жесть

  • Андрій Бондаренко

    Прізвище чиновника Мінкульту в студію!