Офіційно: розпочато набір водіїв для Uber у Києві

Дата публікації: 17.2.2016 Розділ: Новини

Партнер сервісу UBERLIN опублікував всю необхідну інформацію для бажаючих працювати у сервісі, включно з умовами та вимогами до кандидатів, тарифними планами, марками автомобілів тощо, повідомляє ITC.ua.

Снимок

Наразі відкрито набір у два розгалудження сервісу: відносно доступний UberX і преміальний UberBLACK.

Умови кар’єри водія UberX такі: необхідно бути громадянином України віком від 21 років з мінімальним стажем водіння 3 роки, володіти особистим або орендованим автомобілем і страховим полісом.

Для UberX підійдуть охайні чотири- або тридверні іномарки не старіше 2008 року. Як приклад, наводяться Hyundai Solaris, Chevrolet Cruze, Ford Focus, Volkswagen Polo, Skoda Octavia, Kia Rio, Toyota Corolla, або аналогічні марки.

До водіїв сервісу Uber BLACK вимоги ті ж, що і до шоферів UberX, відрізняються лише бажані марки. Це, наприклад, Mercedes E/S, Audi A6/A8, BMW 5/7, Hyundai Equus, Jaguar. Повний перелік автомобілів для підключення можна переглянути за посиланням.

Серед переваг Uber — можливість замовити авто через інтернет та оплатити поїздку безготівково. Як зазначається, за допомогою Uber водій зможе заробити до 30 тисяч гривень на місяць.

Залишити заявку на підключення до київського Uber можна за посиланням. Там само зацікавлені водії можуть знайти відповіді на актуальні питання.

UBERLIN наразі має договір з Uber щодо роботи на території Росії і займається пошуком і підключенням водіїв в Україні.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!