Рекламу «Розетки» з вестибюлю «Вокзальної» демонтовано

Дата публікації: 17.2.2016 Розділ: Новини

Рекламу, встановлену на даху вестибюлю станції метро «Вокзальна», цієї ночі демонтовано. Залишилася лише конструкція, яку теж обіцяють зняти.

DSC0087-2

Демонтаж відбувся після негативної реакції киян у соціальних мережах. Керівництво інтернет-магазину відреагувало оперативно. За словами директора «Розетки» Владислава Чечьоткіна, гроші, які мали піти на оплату розміщення реклами, підуть на покращення сервісу київського метрополітену.

За словами директорки КП «Київреклама» Наталії Гончарової, рекламна конструкція була встановлена з порушеннями вимог Порядку по розміщенню реклами на транспорт та умов договору на розміщення рекламі на транспорті комунальної власності Києва.

Як повідомив секретар Київради Володимир Прокопів, управління охорони культурної спадщини не давало дозволу на встановлення цієї реклами.

Нагадаємо, реклама інтернет-супермаркету «Розетка» була встановлена на даху вестибюлю станції метро «Вокзальна» минулого тижня. Вестибюль, суміщений з приміським залізничном вокзалом, збудовано в 1960 році. Він є пам’яткою архітектури місцевого значення з 1986 року.

Фото: Влад Коваленко

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!