Депутат Київради хоче забрати ВДНГ у комунальну власність Києва

Дата публікації: 23.2.2016 Розділ: Новини

Київрада буде розглядати рішення передати територію ВДНГ у комунальну власність, пише Максим Яковер. Зараз комплекс «Експоцентр України» знаходиться на балансі Державного управління справами, а керує ним правління, у якому присутні бізнесмени Максим Яковер та Максим Бахматов.

12747980_1187701607926333_1986506638994771714_o[1]

Згідно з документами, депутат від «Самопомічі» Марченко пропонує передати НК «Експоцентр України» у комунальну власність міста, пояснюючи це тим, що київська влада буде більш ефективним господарем і зможе залучити інвестиції для розвитку комплексу.

Член правління «Експоцентру» Максим Яковер негативно відреагував на цей намір:

circle (2)

Максим Яковер
Член правління НК «Експоцентр України»

«Офіційна мотивація депутатів полягає в тому, що вони вважають, що київська влада буде більш ефективно управляти підприємством. Як міська влада управляє комунальною власністю можна зрозуміти по ЖЕКам, паркувальним майданчикам, наземному пасажирському транспорту і багатьом іншим глибоко збитковим підприємствам. Те, що в казні немає грошей на інвестиції в комплекс теж зрозуміло.

Після розпаду СРСР частина об’єктів ВДНГ (торгові і громадське харчування) перейшли в комунальну власність. Практично всі вони були продані за хабарі. Єдині об’єкти на території ВДНГ, які перейшли, наприклад, під офіси, або парковка, за яку ми боремося — це об’єкти, які продала київська влада. З тієї причини, що комунальну власність продати набагато простіше».

Максим Яковер стверджує, що зробить все необхідне, щоб цей сценарій не був реалізований.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!