Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 300 днів. За цей час ми опублікували 26324 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У 2005 році на Містобудівній раді розглядали проект надбудови будинку на вулиці Богдана Хмельницького, 12-14 20-поверхівкою.

s_038[1]

У березні 2005 року Містобудівна рада розглядала проект, одним з архітекторів якого була кандидатка на посадку головного архітектора Олена Олійник, а замовником — Шевченівська РДА. За проектом передбачалося залишити від дореволюційного будинку лише фасад, а на решті ділянки збудувати 20-поверхову споруду загальною площею біля 20 тисяч квадратних метрів, з яких 10 тисяч відійшли б житлу (56 квартир). Решта площі мала відійти під офісні та торгові приміщення. Як зазначалося на сайті Містобудівної ради, теперішня будівля №12-14 не є пам’яткою архітектури (насправді ж є), її фундаменти і покрівля потребують серйозного ремонту.

Одинадцять років тому архітектори вирішили, що споруда таки потребує реконструкцію, але в рамках загальної візії кварталу.

Як зазначається на сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції, установа не видавала дозволу та не реєструвала інших документів, які б надавали право на виконання підготовчих та будівельних робіт у цьому будинку. Як пише активістка та депутатка Київради Олена Єскіна, міські органи влади ігнорували руйнацію будинку, що відбувалася останні декілька місяців.

Нагадаємо, 25 лютого в історичному будинку за адресою Богдана Хмельницького, 12-14 обвалилися перекриття поверхів. Через це загинуло дві людини. Понад десять років п’ятиповерховий будинок стояв закинутим.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button