Запущено українську платформу для збору коштів на освітні проекти

Дата публікації: 1.3.2016 Розділ: Новини

Запущено українську краудфандінгову платформу GoFundEd, де кожен вчитель або вчителька має можливість опублікувати свій проект, який може бути підтриманий доброчинцями.

shutterstock_83691787-2-e1455285587390[1]

Щоб потрапити на платформу GoFundEd, проект має відповідати таким критеріям:

— створювати певну цінність для учнів або інших учасників освітнього процесу у школі (вчителів, батьків тощо);

— відповідати принципам сталого розвитку (не є точковим, а має механізм постійного впливу);

— мати чіткий механізм впливу на навчальний досвід учнів, вчителів і т. д.;

— бути реалістичним у виконанні (має конкретну ціль, графік реалізації, метрики успішності).

Процес збору коштів організовано таким чином: з моменту, коли вчитель виявляє своє бажання реалізувати проект, з ним працює координатор спільноти та коуч, який допомагає підготувати проектну пропозицію, постійно спілкується з ним та слідкує за графіком реалізації проекту, тощо. Ініціатор проекту повинен надіслати фінансовий та змістовий звіт про проект не пізніше, ніж за два тижні по реалізації проекту. Після цього звіти оприлюднюються на сайті платформі. За можливості команда або волонтери GoFundEd є присутнім при реалізації проекту.

За будь-який внесок доброчинець отримує лист вдячності від вчителя, за внесок, що перевищує 300 грн – надходить лист вдячності від учнів. У разі, якщо проект не набрав вказаної суми, кошти можна перевести до іншого проекту або повернути назад.

Краудфандінг у сфері освіти — не український винахід. Найбільш схожою на GoFundEd є платформа Piglt, де також збирають гроші на освітні проекти. З 2012 року існує американська платформа Wishbone.org, де учні з родин з невеликим статком мають змогу зібрати кошти на навчання; таким чином було зібрано понад мільйон доларів. Програма DonorsChoose.org дозволяє вчителям збирати кошти на шкільне приладдя.

Фото: GoFundEd

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!