Резнікова і Сагайдака призначили заступниками Кличка

Дата публікації: 7.3.2016 Розділ: Новини

Київрада погодила призначення О. Резнікова та І. Сагайдака заступниками голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, повідомляє офіційний сайт Київради.

DSC00115

До функціональних обов’язків Олексія Резнікова відійдуть питання децентралізації та реформуванням існуючої системи самоврядування в рамках законодавства. Чиновник виступає за створення у Києві оновлених районних рад, які стануть елементами децентралізації і розвитку самоврядування у столиці. Резніков наголосив, що публічно бере на себе зобов’язання працювати з усіма фракціями і підтримувати всі ініціативи щодо створення у Києві компетентних райрад.

reznikov

Олексій Резніков представлений у київській політиці з 2008 року — саме тоді він став депутатом КМР VI скликання. До цього працював юристом, зокрема виступав адвокатом Віктора Ющенка у 2004 році. З 2015 року також є заступником голови Антикорупційної ради при Київському міському голові. За результатами виборів 2015 року Резніков не пройшов до Київради, що не завадило йому стати заступником голови КМДА у березні.

sagaidak

Ілля Сагайдак у КМДА займатиметься питаннями транспортної інфраструктури та підприємництва. Серед фактів його біографії — створення програми Dynamic Urban Culture Kyiv, намагання закрити клуб «Фазенда» у 2014 році (тоді Сагайдак обіймав посаду заступника голови Шевченківського району). З серпня 2014 року Ілля Сагайдак є головою Святошинської РДА.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!