Зять Чорновецького планує забудувати ще декілька ділянок у Києві

Дата публікації: 10.3.2016 Розділ: Новини

Компанія «Фортакс Девелопмент груп», що контролюється екс-депутатом Київради В’ячеславом Супруненком, членом «молодої команди» екс-мера Леоніда Чорновецького, збирається забудувати вільні ділянки на вулиці Софійській та на площі Героїв Великої Вітчизняної війни, стверджує журналіст Дмитро Гнап з Громадського Телебачення.

Як стало відомо з його розслідування, компанія «Фортакс Девелопмент груп» має плани забудувати декілька ділянок в історичному центрі Києва. Це ділянка на вулиці Софійській, 19, де нині стоїть закрите кафе; ділянка колишньої військової частини на вулиці Рибальській та територія уздовж площі Героїв Великої Вітчизняної війни та вулиці Старонаводницької. На сайті архітектурного бюро John Fotiadis Architect оприлюднено проекти цих будівель. За словами Дмитра Гнапа, будівельники на майданчику на Печерську чекають поновлення будівництва.

Снимок

Офісний центр площею 300 000 кв. м, що остаточно зруйнує панораму Печерських пагорбів.

Снимок

Бізнес-центр на Софійській вулиці.

Снимок

Хмарочоси на Рибальській вулиці.

Нагадаємо, компанія В’ячеслава Супруненка також зв’язана з питанням будівництва у Сквері Небесної сотні. Засідання Господарського суду щодо законності продажу земельної ділянки, де знаходиться сквер, ігноруються як забудовником, так і міським керівництвом.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!