В Київраді розглянуть петицію про заміну маршруток електротранспортом

Дата публікації: 14.3.2016 Розділ: Новини

Електронна петиція щодо заміни маршрутних таксі на автобуси та електротранспорт із введенням єдиного проїзного квитка в Києві набрала понад 10 000 голосів та прийнята до розгляду, повідомляє офіційний сайт КМР.

DSC03889-

 

Розгляд петиції доручено провести Постійній комісії Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами.

Авторка петиції Валентина Качуріна зазначає, що контроль за перевізниками, станом транспортних засобів, обігом коштів та якістю обслуговування у столичних маршрутних таксі належним чином не здійснюється, тому необхідно відмовитися від них і перейти на більш комфортні маршрутні автобуси та електротранспорт.

Також пропонується ввести у Києві використання єдиного квитка для всіх видів транспорту. За словами авторки петиції, це дасть можливість «повністю відмовитись від кондукторів, збільшивши при цьому штат контролерів; навести порядок на дорогах міста (розвантажити вулиці в центрі міста), що неодмінно позитивно вплине на статистику ДТП і відповідно на статистику смертності на дорогах міста; зменшити кількість шкідливих викидів у повітря за рахунок зменшення кількості транспортних засобів та наданню переваги електротранспорту».

Наразі в Києві функціонують понад 170 маршрутів маршрутних таксі, 51 маршрут тролейбусів, 22 трамвайних маршрути (з них п’ять швидкісних) та 81 маршрут автобусів.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!