Столичні активісти виступили проти «комерціалізації» Михайлівської площі

Дата публікації: 1.4.2016 Розділ: Місто

Віталій Кличко на одному з засідань Містобудівної ради заявив про можливість будівництва паркінгу. Те ж саме казав й радник міського голови Павло Рябікін у коментарі одному з київських видань. Крім того, в міському кадастрі вже зафіксовано намір продажу Михайлівської площі в приватну власність.

12916708_10153020437444229_5203768070262855204_o

У відповідь на цю інформацію міські активісти та місцеві мешканці організували першого квітня жартівливу акцію-буфонаду «Урочисте відкриття Свято-Михайлівської парківки», на якій висміяли непрозорий та нестратегічний стиль управління містом деяких очільників КМДА.

DSC_0264

У поширеному напередодні анонсі організатори, які, цитуючи міських чиновників, називають себе «так званими активістами» й «так званими експертами», і наголошують, що вирішили не чекати будівництва багаторівневого підземного паркінгу і вже сьогодні покращити життя всім, для кого Михайлівська площа стала улюбленим місцем паркування під забороненим знаком: співробітникам МЗС, прокуратури, міського управління МВС, апеляційного суду Київської області, Дипломатичної Академії, офісу «СКМ».

DSC_0270

Організатори акції показали абсурдність будівництва приватного паркінгу на території, яка охороняється ЮНЕСКО. Вони «облаштували» на площі точку продажу місць для парковки, шиномонтаж, автомийку та автозаправку. Учасники акції зауважують, що без створення та захисту у місті пішохідних зон накшталт Михайлівської площі, місто захлинається у припаркованих автівках.

DSC_0260

Не маючи жодного стратегічного бачення розвитку міста, КМДА може погоджувати будь-які проекти будівництва, навіть найнеймовірніші, не спілкуючись при цьому з громадою. Цей самий стиль управління містом вже був підданий критиці на попередній акції столичних активістів, які виходили проти відміни перекриття вулиці Хрещатик для автівок по вихідних.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!