Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

За якістю надання послуг Київ зайняв 14 місце серед українських обласних центрів, згідно з опитуванням Соціологічної групи «Рейтинг» від імені

Міжнародного республіканського інституту, яке було профінансовано урядом Канади. Найкомфортнішим містом було визнано Вінницю, найменш комфортним – Миколаїв.

Цей показник являє собою середнє значення якості всіх 22 виміряних послуг в даному дослідженні, де 1 означає жахливо, а 5 відмінно, Фото: Соціологічна група «Рейтинг

Цей показник являє собою середнє значення якості всіх 22 виміряних послуг в даному дослідженні, де 1 означає «жахливо», а 5 «відмінно», Фото: Соціологічна група “Рейтинг”

Рейтинг формувався як середнє значення 22 послуг в містах України. На жаль, найгіршою виявилася якісь таких сервісів в Києві: медичні заклади – Київ на 16 місці, розвиток промисловості – 19 місце, спортивні заклади – 17 місце, школи – 19 місце, дитячі садочки – 20 місце, екологія – 20 місце, паркування – Київ посів останнє 24 місце з усіх можливих.

Також, 41% опитаних киян переконані, що київська міська влада негативно ставиться до людей з особливими потребами.

Фото: Соціологічна група «Рейтинг

Фото: Соціологічна група “Рейтинг”

Дані були зібрані у 24 містах України (Київ та усі обласні центри; у Донецькій області – Маріуполь, у Луганській – Сєвєродонецьк) 20 січня – 8 лютого 2016 року за допомогою face-to-face інтерв’ю на дому у респондентів. Загальна вибірка опитування – 19,200 інтерв’ю (по 800 у кожному місті).

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button