У Львові стартував п’ятий конкурс міських проектів «Майстерня міста»

Дата публікації: 7.4.2016 Розділ: Новини

Організаційний комітет «Майстерні міста» оголошує конкурс для міських ініціатив на проведення заходів в рамках урбаністично-культурного проекту «Майстерні міста 2016».

Долучитися до розвитку Львова всім бажаючим пропонують, зареєструвавши свій урбан-проект до 21 квітня 2016. Сама «Майстерня» цьогоріч пройде з 3 по 19 червня біля Порохової вежі.

Майстерня 740х493_2

Фото: «Майстерня Міста»

П’ятий рік поспіль «Майстерня» об’єднує навколо спільних проблем міських активістів та владу, митців та ремісників, громадські ініціативи та організації. При цьому успішно реалізується основна мета – залучення громади до процесів творення та оновлення міста.

Цього року увага фокусується на обміні досвідом – між активістами, фаховим середовищем, різними громадськими організаціями спільного спрямування. Тож поділитися досвідом або реалізувати свій перший проект можуть представники будь-якого міста. Нагадаємо, минулого року в «Майстерні» брала участь команда Хмарочосу.

Головними вимогами до учасників конкурсу/заходів є:

  • відповідність цілям цьогорічної «Майстерні міста»;
  • прописаний бюджет заходу;
  • заповнена анкета опису проекту;
  • некомерційний характер заходів;
  • практична складова заходу, яка націлена на покращення якості життя місцевої громади, або ж має вагомий соціальний ефект;
  • тематика заходів: залучення мешканців до розвитку міста, активне використання громадського простору, усвідомлення цінності та збереження історичного житлового фонду, озеленення та екологія міста, залучення людей з особливими потребами до життя міста, робота з маргіналізованими групами населення, місто для дітей, велорух, транспорт та пішохідна інфраструктура.


Дата: до 21.04.2015

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!