Київ отримає нові вуличні таблички

Дата публікації: 11.4.2016 Розділ: Новини

11 квітня в КМДА ухвалено рішення про новий дизайн покажчиків на будинках.

1

Фото: «Агенти змін»

«Ранішня приємна новина. Сьогодні на нараді у Геннадія Пліса прийнято принципове рішення стосовно нового дизайну будинкових покажчиків для нашого міста. Дякую Агенти змін за чудову роботу! З нас – розпорядчі документи. Вже готуємо!», – поділилася новиною заступниця директора Департаменту містобудування та архітектури Ганна Бондар.

Фото: «Агенти змін»

Фото: «Агенти змін»

Команда «Агенти змін», яка розробили дизайн нових київських вуличних табличок відповіла на популярні запитання щодо покажчиків:

  • Так, вони будуть емальовані, випуклі та металеві;
  • Так, ми будемо тестувати розмір кеглю, контраст та читабельність в цілому;
  • Так, ми вважаємо що на вуличних табличках герби, прапори та орнамент не потрібні і тільки заважають;
  • Так, найімовірніше, таблички будуть виготовлятись в Україні, втім ми сподіваємося, що міська адміністрація обиратиме підрядника через прозору процедуру;
  • Так, ми проводили попередні дослідження київської забудівлі, світової практики і приміряли паперові прототипи у реальних умовах;
  • Так, ми транслітеруємо слово «вулиця» як “vulytsia” і вважаємо, що це правильно (детальніше напишемо у статті);
  • Так, ми вважаємо, що Києву дійсно необхідні нові нормальні вуличні таблички, за які не буде соромно та які дозволять нормально орієнтуватись у місті.
3

Фото: «Агенти змін»

«Агенти змін» зазначають що це тільки концепт і попереду багато роботи. Вони будуть консультуватися з людьми із порушеннями зору, адаптовувати таблички для забудівлі різного типу, впроваджувати їх на пілотних вулицях, робити висновки і так до тих пір, доки результат не влаштує усіх.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!