Як виглядатиме новий концертний майданчик на даху неподалік клубу Atlas

Дата публікації: 12.4.2016 Розділ: Новини

У травні в Києві на даху будинку, що на вулиці Січових стрільців 37/41 (колишня Артема) відкриється новий концертний майданчик – Roof.

 

«Майданчик розпочне свою роботу в травні і протягом всього літа там відбуватимуться концерти. Вже є домовленості з українськими та зарубіжними виконавцями. Дизайн закладу повністю розробила Жанна Сігута, яка займалася також дизайном Atlas, Barbara Bar і «Зеленого Театру», – розповідає Катерина Скурідіна, яка займається pr-підтримкою клубу ATLAS та фестивалю ATLAS WEEKEND.

Загально площа Roof – 1 000 квадратних метрів, заклад буде знаходитися на дев’ятому поверсі. Відкриттям і розвитком майданчику буде займатися команда клубу Atlas, він матиме криту сцену, бар і лаунж-зону. Одним з перших виступить британський музикант Patrick Wolf, його виступ відбудеться в рамках концертів, організованих за підтримки фестивалю Koktebel Jazz Festival.

Вже цього тижня з’являться групи в соцмережах, в яких можна буде слідкувати за темпами будівництва і підготовкою до відкриття Roof.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!