Київрада затвердила порядок конкурсного відбору керівників КП

Дата публікації: 15.4.2016 Розділ: Новини

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектору економіки в місті Києві, повідомляє пресс-служба КМДА.

8184fc15bf7975aef0f58f0b017047ec

Кандидатури на керівні посади комунальних підприємств столиці визначатиме спеціальна Конкурсна комісія. Вона формується не пізніше, ніж за два місяці до завершення строку повноважень особи, що займає відповідну керівну посаду, або упродовж 20 днів з дня її звільнення. Конкурс проводитиметься у відкритому форматі.

До складу Конкурсної комісії входитимуть десять осіб:

1) три особи, визначені Київським міським головою, у тому числі з кола кандидатів, запропонованих суб’єктом управління, депутатами Київради та громадськістю, а також 1 особа з кола кандидатів, запропонованих секретарем Київради;
2) дві особи, призначені постійною комісією Київради, до функціональної спрямованості яких належить питання діяльності суб’єктів господарювання;
3) одна особа, визначена постійною комісією Київради з питань законності, правопорядку та запобігання корупції;
4) одна особа, визначені за поданням організацій галузевих профспілок у м. Києві;
5) дві особи, визначені за поданням громадських організацій, які спеціалізуються у сфері протидії корупції.

Рішення Конкурсної комісії приймаються шляхом відкритого поіменного голосування. У положенні визначено, що членами відповідної комісії можуть бути лише особи, які мають бездоганну ділову репутацію, високі професійні й моральні якості та суспільний авторитет.

Згідно з Положенням, кандидатом на керівну посаду може бути особа, яка має вищу освіту, досвід управління на підприємствах, установах або організаціях, незалежно від форм власності, або в органах державної влади чи місцевого самоврядування та відповідає всім вимогам, що передбачені законодавством України.

Документ прийняли за основу з правкою, яка визначає набрання чинності проекту — 1 серпня 2016 року. Відповідне рішення підтримали 100 депутатів.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!