У Київському Пасажі на вихідні буде розташовано Pop-Up Парк

Дата публікації: 20.4.2016 Розділ: Новини

Перший проект в рамках ініціативи «Зробимо Київ Знову Зеленим!»  Pop-Up Парк прикрашатиме Пасаж 23 та 24 квітня.

Афіша Pop-Up

У 2009 році Київ посів останнє місце в “зеленому” рейтингу 30-ти найбільших міст Європи і, відповідно, опинився у списку найменш екологічно чистих європейських міст. Громадська ініціатива «Зробимо Київ Знову Зеленим!» закликає повернути місту статус зеленої столиці Європи.

Перший проект в рамках ініціативи «Зробимо Київ Знову Зеленим!»– Pop-Up Парк буде розташований у Пасажі на Хрещатику. Це зелена інсталяція, створена художником-архітектором Олександром Бурлакою спільно з Київським Ботанічним Садом ім. Фоміна та Київським Ботанічним Садом ім. Гришка, стане прикладом перетворення міського простору у зручний і комфортний для перебування жителів міста і туристів сад. Проект є продовженням соціальних ініціатив Helen Marlen Group у Києві.

13062080_10153954645683463_9092872318736617326_n

Pop-up парк на вулиці у столиці Перу, Лімі

Кадигроб150х150Володимир Кадигроб
куратор проекту

«Pop-up парк – це тимчасове вторгнення рослин, дерев і паркової інфраструктури в звичайний міський простір. Таким чином територія перетворюється у комфортне і цікаве місце, де жителі міста можуть спілкуватися і проводити час з користю. У Пасажі буде розміщена інсталяція на 90 діжок з більш ніж 150 одиницями рослин і майданчик для дитячої освітньої програми».

У рамках заходу:

  • Можна буде перевірити себе на знання найпопулярніших та найбільш рідкісних рослин Києва;
  • Розважити свою малечу воркшопами на тему міського садівництва, майстер-класами по створенню вуличних меблів або персональної дитячою екскурсією з вуличними іграми;
  • Долучитися до проекту власним внеском: висадити свою рослину, яка у майбутньому буде прикрашати місто.


Місце: Пасаж

Адреса: вул. Хрещатик, 15

Дата: 23 та 24 квітня

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!