Паркінгу на Михайлівській без громадського обговорення не буде – Прокопів

Дата публікації: 21.4.2016 Розділ: Новини

Секретар Київради В. Прокопів заперечив можливість будівництва паркінгу на Михайлівській площі без громадських слухань.

Прокопів 740х493

Жодного будівництва паркінгу під Михайлівською площею без громадських слухань не буде. А кошти в сумі 100 тис. грн, які було виділено в рамках зміни до програми соціально-економічного розвитку 14.04.2016 року, підуть лише на вивчення можливостей підземного потенціалу під Михайлівською площею. Що ж до проекту розпорядження КМДА, у якому йдеть про будівництво паркінгу за 2,3 мільярда гривень бюджетних коштів, то його Прокопів назвав «плодом чиєїсь хворої уяви»: «Той проект розпорядження, який гуляє в інтернеті, міг народитись тільки в чиїсь хворій уяві. Будівництво такого об’єкту за бюджетні кошти, тим більше, яке не потребує громадського обговорення, я не вважаю можливим. Звільнення таких чиновників не потребує громадського обговорення – це правда», – сказав Прокопів.

Депутат Київради Тетяна Меліхова запропонувала вилучити із Програми економічного та соціального розвитку на 2016 рік пункт, який передбачає фінансування відповідних досліджень.

За словами секретаря Київради Володимира Прокопіва, у планах вивчення можливостей будівництва підземного паркінгу одразу під кількома площами : Європейською, Солом’янською, Поштовою та Дарницькою. Якщо буде вивчено, що там можливо створювати підземні паркінги, у Київрадібудуть обговорювати таку можливість. На думку Прокопіва, це європейська практика розвантаження міста.

Нагадаємо, вчора декілька громадських діячів та міських активістів опублікували ряд матеріалів, у яких звинуватили керівництво КМДА в тому, що чинна міська адміністрація хоче побудувати під Михайлівською площею підземний паркінг на 800 місць за 2,3 мільярда гривень бюджетних коштів без жодних громадських обговорень.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!