Землю стадіону-парку «Старт» повернули громаді

Дата публікації: 27.4.2016 Розділ: Новини

Сьогодні Вищий Адміністративний Суд України виніс ухвалу по стадіону «Старт», якою підтвердив рішення Київради про повернення землі стадіону громаді.

Акція_старт 740х493

Інформацію опублікували громадські активісти – захисники стадіону у фейсбук-спільноті «Старт».

«Втім, – зазначають вони, – це не означає, що протистояння довкола зеленої зони в серці Лук’янівки закінчилось. Тепер дві окремі справи землі та майнового комплексу стадіону – будівель та спортивної інфраструктури будуть розглядатись в Господарському суді міста Києва. Нагадаємо, що 17 березня Господарський суд міста Києва розірвав договір купівлі-продажу спортивного комплексу стадіон «Старт». Але по цьому рішенню в найближчий місяць також очікується апеляція».

Активісти обіцяють надалі продовжувати відстоювати «Старт» і закликають громаду Лук’янівки та міста бути більш активною: «Спільно ми можемо зробити більше та реалізувати мрію – відновити стадіон-парк, найбільший зелений осередок в нашому мікрорайоні та зробити його відкритим громадським простором для всіх».

За день до засідання активісти біля стін Вищого адміністративного суду провели акцію за право розпоряджатися землею історичного стадіону-парку «Старт». Назвавши її «відкритою репетицією футбольного поєдинку проти забудовників-окупантів», вони провели паралелі із сумнозвісним «Матчем смерті»: 74 роки тому саме тут відбувся футбольний матч, в якому кияни отримали перемогу над нацистами.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!