Вийшов документальний фільм про київську рок-музику 1986-1995 років

Дата публікації: 29.4.2016 Розділ: Новини

Режисерка Тетяна Єжова розмістила першу частину фільму «Дайте звук, будь ласка!» у вільному доступі на своєму каналі YouTube.

Дайте звук 740х493

Кадр із фільму «Дайте звук, будь ласка! Частина 1»

«Коллежский Асессор», «Воплі Відоплясова», «Раббота ХО», «Кому Вниз», «Сверчковое Число», «Эдем» – це лише неповний список тих, хто бере участь у цьому фільмі та розповідає свою історію. У стрічці використано численні унікальні матеріали: преса, аудіо та відео з Києва тих часів. «Ідея подібного фільму, – розповідає lj-user starovina, – виникала неодноразово протягом довгих років. Але ґрунтовно взятися за її втілення вдалося лише кілька років тому».

Дайте звук2 740х493

Гурт «Кому ВниZ», кадр із фільму «Дайте звук, будь ласка! Частина 1»

Екс-редакторка київського самвидавного журналу «Гучномовець», музична журналістка із майже тридцятирічним стажем Тетяна Єжова з середини 90-х проживає у США. Фільмування почалося ще в 2010 році, але основна робота була проведена у 2012-му. Тоді Тетяна із напівпрофесійною апаратурою приїхала до рідного Києва та відзняла величезну кількість інтерв’ю з музикантами, організаторами заходів, менеджерами та журналістами, які створювали рок-н-рол 80-90-х. Цей пласт київської музики з різноманітних причин виявився несправедливо забутим. Але численні українські гурти, що є популярними нині, починали саме тоді – у 1986-му. Фільм «Дайте звук, будь ласка!» покликаний розповісти глядачу цю історію. Проект повністю некомерційний, його метою є просвітницька діяльність. До кінця 2016 року планується випуск другої частини фільму.


Авторка сценарію, режисерка – Тетяна Єжова.
Режисер монтажу, оператор – Alex Litz.
«Гучномовець-Продакшн», Gippos Video Studio»
2016, USA

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!