На території Виставкового Центру відкрився Kyiv Smart City Hub

Дата публікації: 13.5.2016 Розділ: Новини

На території ВДНГ розпочав роботу Kyiv Smart City Hub – суспільний центр, який, за словами організаторів, займатиметься розвитком smart city інфраструктури Києва.

Kyiv Smart City Hub має об’єднувати і навчати, а також допомагати розвивати міські проекти та надалі впроваджуючи їх в рамках ініціативи Kyiv Smart City, повідомляє прес-служба проекту.

Для розвитку інфраструктури планують поєднати ресурси міської адміністрації, громадськості та бізнесу. Організатори обіцяють освітні події: лекції, воркшопи, навчальні модулі вихідного дня для дітей, окремі програми для ветеранів АТО з інвалідністю та вимушених переселенців. На другому поверсі Хабу уже розпочинає роботу філіал 1991 Open Data Incubator. Він об’єднає міські проекти, що базуються на відкритих даних, і які у перспективі мають стати невід’ємною частиною міської інформаційної інфраструктури.

Вже зараз 1991 розпочато відбір резидентів інкубаційної програми, а з 27 червня обрані команди працюватимуть над своїми проектами на території Хабу. За словами організаторів, вони отримають повний доступ до міських даних та умови для ефективної роботи. Запуск проектів очікується на початку осені.

Про будівництво Хабу читайте у статті.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!