Під Києвом відновлюють «олімпійське кільце» для велогонок

Дата публікації: 16.5.2016 Розділ: Новини

Цього року організатори міжнародної велогонки Race Horizon Park 2016 відновлять «олімпійське кільце», збудоване до Олімпіади 1980.

race horizon park 740х493

Фото: Race Horizon Park

На трасі завдожки 16 км (між смт. Чабанами, селами Вітою-Поштовою та Кругликом) цього року відбудеться перша з трьох одноденних велогонок Race Horizon Park. У рамках підготовки до велогонки організатори обіцяють відремонтувати дорожнє полотно вздоиж кільця: покласти новий асфальт, розчистити узбіччя та вивезти сміття.

«Після гонки велосипедисти зможуть проводити на цій трасі тренування, там дуже хороший градієнт (лінія підйомів і спусків) для підготовки. У подальшому там зможуть проводити також чемпіонати з велоспорту на шосе міського та обласного рівнів», — зазначає Денис Шолудько, директор велогонки.

race horizon park 2 740х493

Зображення: Race Horizon Park

До участі вже зареєструвалося 33 команди з 22 країн світу. Серію міжнародних велогонок Race Horizon Park 2016 буде обслуговувати комісар з Нідерландів Мартін Брюйн – один із найдосвідченіших і титулованих суддів Міжнародного союзу велосипедистів (UCI).

Програма велогонки передбачає міжнародні змагання з велосипедного спорту на шосе: Horizon Park Race for Peace (27 травня), Horizon Park Race Maidan (28 травня) і Horizon Park Classic (29 травня), наймасштабніший парад велолюбителів «Велодень» (28 травня). Цього року в рамках гонки вперше пройдуть міжнародні велозмагання для жінок Horizon Park Women Challenge (28 травня) та VR Women ITT (29 травня), а також традиційна гонка для чоловіків-аматорів Horizon Masters Cup (29 травня).

Race Horizon Park– щорічна міжнародна велогонка на шосе Race Horizon Park, яка проходить протягом трьох днів на Майдані Незалежності, Хрещатику та центральних вулицях Києва, припадає на День Києва.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!