Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Рішення звернутися до Президента, Верховної Ради та Кабміну щодо відтермінування відповідного Закону депутати підтримали вчора на засіданні постійної комісії Київради з питань ЖКГ.
Минулого року набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», де чітко визначено: після першого липня 2016 року в багатоповерхівках, де не створено ОСББ і не визначено форму управління будинком, управитель призначатиметься примусово на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради.
Але, як зазначають депутати, ця норма доволі суперечлива.
«На сьогодні відсутній затверджений порядок відбору управителя будинку, у якому були б прописані чіткі критерії та вимоги до людини, яка має право претендувати на посаду управителя будинку. Також невідомо що саме має входити у вартість послуг утримання будинку та, власне, на якій підставі формується ціна послуг. На плечі мешканців держава фактично переклала відповідальність за утримання, експлуатацію, реконструкцію, реставрацію, поточний і капітальний ремонт та технічне переоснащення будинків», – зазначає голова профільної комісії Володимир Бондаренко.
На найближчому пленарному засіданні в сесійній залі Київради депутати мають вирішити, на який саме термін відтерміновувати закон.
Читайте більше про: Німецький модернізує 25 українських будинків.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті