Між Львовом та Мукачевим курсуватиме «потяг для велосипедистів»

Дата публікації: 23.5.2016 Розділ: Новини

Два вагони потягу Львів – Мукачеве – Львів обладнали вертикальними кріпленнями для велосипедів.

20 травня вперше в Україні відправився у рейс потяг з вагонами, обладнаними для перевезення велосипедів. Це – регіональний електропоїзд №827/828  сполученням Львів – Мукачеве – Львів. Проект було реалізовано Львівською залізницею‬ спільно з ЛОДА та Львівською асоціацією велосипедистів. Всі роботи за неповних три місяці виконали фахівці «Моторвагонного депо Львів». Потяг може перевезти 36 велосипедів.

Потяг відправляється зі Львова щоденно о 07:10 год. та прибуває у Мукачеве об 11:15 год. Зворотно потяг вирушає о 16:40 год. та прибуває до Львова о 20:45 год. На шляху прямування потяг зупиняється у туристичних пунктах Карпатських гір та Закарпаття: на станціях Карпати, Свалява, Воловець, Скотарське, Лавочне, Славське, Тухля, Гребенів, Сколе, а також на вокзалах Стрия, Миколаєва та Пустомит. У Львській асоціації велосипедистів зазначають, що це найпопулярніший маршрут серед велосипедистів.

За словами начальника депо Андрія Груника, далі магістраль буде протягом місяця моніторити популярність цієї послуги. Якщо попит буде, на залізниці готові її розширювати.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!