Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У Львові облаштовано й оновлено десять подвір’їв з моменту старту програми благоустрою внутрішніх дворів.[metaslider id=17165]

Поширеною проблемою внутрішніх двориків Львова є зруйноване покриття, застаріле водовідведення, відсутність місць для сидіння й зелених насаджень. Через це двори часто занедбують, збирають в них сміття і використовують для паркування машин.

3

Програма благоустрою внутрішніх дворів реалізується з 2012 року в рамках проекту GIZ та Львівської міської ради «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» у співпраці з районними адміністраціями міста та Управлінням охорони історичного середовища. Метою проекту, за словами організаторів, було змінити ситуацію, покращивши мікроклімат, і мотивувати мешканців до комунікації і спільних дій.

1

В рамках програми в грудні кожного року оголошується відкритий конкурс. Участь у ньому можуть брати ініціативні містяни, які прагнуть змінити спільний простір проживання, посприяти в реалізації проекту й долучитись фінансово. Щороку переможцями конкурсу стає 3-4 дворики, мешканці яких від початку залучені до процесу планування й розробки ескізного проекту та безпосереднього облаштування. Фінансування робіт здійснюється за наступною схемою:

-GIZ фінансує 90% від загальної суми;
-Участь міста (районної адміністрації) – оновлення каналізації тощо;
-Мешканці сплачують 10% від загальної суми (але не більше, ніж 1000 гривень з квартири).

5

Протягом дії програми в історичному середмісті Львова було здійснено переоблаштування десять внутрішніх дворів.

Також за підтримки GIZ було випущено Довідник благоустрою дворів власними силами. У цій брошурі зібрані прості рішення, які не вимагають великих коштів і які легко можна втілити власноруч. Є англомовний варіант.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button