Наземні переходи на Хрещатику майже не вплинуть на пропускну здатність (опитування)

Дата публікації: 26.5.2016 Розділ: Новини

Фахівці з транспортного моделювання «А+С Україна» запропонували для Хрещатика організацію регульованих наземних пішохідних переходів та виміряли, як зміниться пропускна здатність вулиці.

хрещатик

Фото: ukropnews.com

За допомогою транспортного моделювання компанія перевірила можливість влаштування регульованих наземних пішохідних переходів на Хрещатику та показала, як би він функціонував без підземних переходів.

До зони моделювання увійшла ділянка дослідження, що знаходиться в центрі міста та включає в себе перетини: Бессарабська площа; вулиця Хрещатик – вулиця Богдана Хмельницького; вулиця Хрещатик – вулиця Прорізна; вулиця Хрещатик – вулиця Архітектора Городецького; вулиця Хрещатик – Майдан Незалежності; Європейська площа.

В ході дослідження було запропоновано чотири альтернативні сценарії до вже існуючого режиму руху на Хрещатику, його позначено, як модель 1.

  • За другим проектним рішенням, на проїжджій частині вулиці Хрещатик було виділено смугу для руху загальноміського пасажирського транспорту;
  • За третім сценарієм, на проїжджій частині вулиці Хрещатик було виділено смугу для руху загальноміського пасажирського транспорту та запроектовано наземні пішохідні переходи;
  • За четвертим − на проїжджій частині вулиці Хрещатик було виділено смугу для руху загальноміського пасажирського транспорту, закрита одна смуга руху та запроектовано наземні пішохідні переходи;
  • За п’ятим проектом − на проїжджій частині вулиці Хрещатик було виділено смугу для руху загальноміського пасажирського транспорту, закрита по одній смузі руху в кожному напрямку та запроектовано наземні пішохідні переходи.

За всіма сценаріями, пропускна здатність Хрещатика зменшиться не більше ніж на 10%. Тобто навіть наявність наземних пішохідних переходів, виділеної смуги для громадського транспорту та закриття однієї смуги руху, для автомобілістів ситуація на головній вулиці міста суттєво не зміниться.

Таблица

Повна презентація «А+С Україна» за посиланням.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!