«Майстер Клас» переїжджає з Лаврської через зависоку оренду

Дата публікації: 10.6.2016 Розділ: Новини

Київський Дім освіти та культури «Майстер Клас», який знаходився на вулиці Лаврській, 16, наприкінці червня переїжджає до локації за адресою Богдана Хмельницького, 57 Б, пише cultprostir.

115311

Фото: cultprostir

Причиною переїзду, за словами керівників Дому освіти та культури «Майстер Клас», стало підвищення орендної плати. «Вона врешті перевищила наші можливості, – пояснює директорка закладу Ірина Буданська. – Я розумію, що будинок перебуває у приватній власності й, напевно, власники мають якісь інші плани щодо його використання та запити щодо його вартості. Розумію також й те, що це рішення виключно власників… Однак попри все, хочу висловити своє побажання: вслухатися і відчути це місце».

«Майстер Клас» займається промоцією культурного продукту в Україні та за кордоном. Організатори розповідають, що він знайшов власну модель фінансування культури, яку вдалось реалізувати за допомогою школи англійської мови «Оксфорд Клас» і центру дитячого розвитку «Окешка», які стали прибутковим бізнесом.

Свій переїзд «Майстер Клас» відзначить арт-форумом «Дім, у якому ми живемо…», який відбудеться 14-19 червня і стане останньою серією заходів у старому приміщенні.

«Майстер Клас» було засновано 2008 року у приміщенні колишньої взуттєвої фабрики українським бізнесменом Євгеном Уткіним і директоркою центру Іриною Буданською.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!