Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 288 днів. За цей час ми опублікували 26235 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

На дорогах Вашингтона з’явиться надрукований на 3D-принтері новий мікроавтобус від компанії Local Motors, повідомляє vaua.org.

technosotnya.com12584452

Фото: «Техно СОТНЯ»

Винахід отримав назву Olli і незабаром з’явився на американських дорогах. Мікроавтобус має електричний двигун, систему автопілота, використання 3D-принтера при виробництві, а також можливість вторинної переробки.

За словами творців, виготовляється 3D-автобус за 11 годин, а викликати його можна буде за допомогою мобільного додатку.

Відзначається, що мікроавтобус розвиває швидкість 20 км/год і може перевозити до 12 пасажирів. Повне відновлення запасу енергії від 220-вольтової розетки займає 4,5 години і коштує 1,8 дол.

2

Фото: ЦТС

3

Фото: ЦТС

4

Фото: vaua.org

5

Фото: vaua.org

6

Фото: vaua.org

7

Фото: vaua.org

8

Фото: vaua.org

Дизайн Olli розробив студент Едгар Сармьенто – він зробив простий мікроавтобус, який найкраще підійде для використання в містах і може працювати як шатл в аеропортах, перевозити студентів всередині кампусу, стати пересувною кав’ярнею, спортзалом або офісом. Партнером в розробці є IBM, яка надала свою платформу Watson. Зараз Olli тестується у Вашингтоні, потім його хочуть випробувати в Майамі та Лас-Вегасі. Керівник Local Motors також повідомив, що десятки мікроавтобусів будуть брати участь у пілотних проектах в багатьох містах світу, серед яких Берлін, Копенгаген і Канберра.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button