Щохвилини за допомогою безконтактної картки сплачують за проїзд 14 пасажирів метро

Дата публікації: 22.6.2016 Розділ: Новини

Столичний метрополітен 22 червня відзначає річницю впровадження технології оплати проїзду безконтактною карткою MasterCard. У потязі влаштували вечірку з цього приводу.

DSC_0520

За даними компанії, за цей час було здійснено більше 2 мільйонів транзакцій – оплачених поїздок. Це 15,5 тисяч оплат щодня чи 14 оплат щохвилини. Сьогодні у метрополітені вже працюють 73 турнікети на усіх 52 станціях. Прийом безконтактних плтіжних карток до оплати забезпечує Ощадбанк.

За словами представників MasterCard, завдяки впровадженню такої інновації багатьом пасажирам столичного метро не доводиться стояти в чергах. За підрахунками, користувачі метрополітену, які скористались можливістю оплатити проїзд безконтактною карткою, загалом заощадили близько 44,5 тисяч годин на очікуванні у чергах. Найчастіше картками розраховувались на станціях метро «Олімпійська», «Лук’янівська», «Петрівка», «Площа Льва Толстого» та «Політехнічний інститут».

DSC_0514

Дана система була запущена рік тому компанією MasterCard у партнерстві з Ощадбанком та Київським метрополітеном за технічної підтримки АТ «Банкомзв’язок» та консорціуму «Астек». Таким чином Київ став п’ятим містом у світі, де працює технологія оплати проїзду в метро за допомогою безконтаткних карт. Інші чотири міста: Лондон, Санкт-Петербург, Чикаго і Бухарест.

У системи оплати є одна технічна особливість: якщо ви хочете заплатити одразу за декількох осіб однією карткою, то потрібно дочекатись, поки пройде попередня транзакція з банком, адже уся оплата здійснюється онлайн через банківський термінал. Про це розповіла прес-секретар Київського метрополітену Наталка Макогон.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!