Відкрито набір до літньої архітектурної школи в Кишиневі

Дата публікації: 23.6.2016 Розділ: Новини

Літня школа для студентів «Архітектура – Інсталяції – Пейзажистика» відбудеться 22-31 липня в Кишинівському парку ім. Заікіна.

Кишинів

Фото: chisineu.wordpress.com

Літня школа проводиться в рамках проекту «Громадський центр Кишинева: парк ім. Заікіна – парк для громади». Проект спрямований на реабілітацію та відновлення напівзакинутого скверу в старому центрі міста. В рамках школи буде влаштований благоустрій деяких зон парку. До процесу планують залучити місцевих жителів та запрошених учасників. Основними принципами школи є тактичний урбанізм та громадська архітектура, виконана партисипативним методом.

Школа включатиме різноманітні культурно-освітні заходи: майстер-класи, презентації, кінопокази, танці, групову читку та інше. До участі допускаються випускники та студенти університетів Молодови, Румунії та України, які навчаються на таких спеціальностях: архітектура, містобудування, дизайн, мистецтво, соціологія та антропологія. Окрім цього, необхідно володіти англійською на рівні розмовної та мати можливість взяти участь у всій програмі (прибуття 21 липня, відбуття 1 серпня).

Участь у школі безкоштовна. Учасників забезпечують харчуванням, житлом (студентський гуртожиток у Кишиневі), також їм відшкодують витрати на проїзд на рівні 40 EUR. Учасники повинні самостійно оплатити медичне страхування на період проведення школи. Щоб подати заявку, необхідно відправити мотиваційного листа румунською, англійською або російською мовами із прикріпленим CV на info@oberliht.com до 30 червня 2016 р.

Дата: З 22 до 31 липня 2016

Час: 8:30 до 21:00

Вартість: участь у школі безкоштовна.


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!